2 turniej Pucharu Żubrów cyklu 2024 – świetny występ reprezentantów SPKS Jakub w Więcławicach Starych

Pierwszego dnia zmagań, znów mogliśmy liczyć na niezawodną Zuzię, 8-latkę, która znów stanęła na podium. Zuzia zajmuje tym razem 2-gie miejsce w II turnieju Pucharu Żubrów w Krzeszowicach. To drugie podium po tryumfie w Skawinie zawodniczki SPKS Jakub Więcławice Stare.
Obok Zuzi, w kategorii U-14 wystartowała Oliwia. Walcząc, z turnieju na turniej coraz pewnej, odnosząc coraz więcej zwycięstw, jak równa z równą stoczyła zacięty pojedynek z o wiele bardziej doświadczoną i utytułowaną koleżanką, ulegając w walce o czołową 16 ledwie 1 trafieniem

Drugi dzień rywalizacji w II turnieju Pucharu Żubrów w Krzeszowicach i świetna postawa reprezentantów SPKS Jakub w Więcławicach Starych. W kategorii do lat 12 Bartek po raz pierwszy wdziera się do czołowej ósemki zajmując ostatecznie świetne 5 miejsce. Michał zadowolić się musiał kolejnym miejscem w 16. Obaj chlupcy świetnie walczyli, zostawiając w pokonanym polu wielu znakomitych rywali.

Cieszą efekty pracy, zaangażowanie i determinacja zawodniczek i zawodników.

Specjalne podziękowania kieruje do pp Rodziców, bez których zaangażowania i poświecenia takich postępów i radości by nie było.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *