turniej z okazji dnia Dziecka w Radlinie

W ostatni weekend, w Radlinie, 3 zawodników SPKS Jakub w Więcławicach Starych wzięło udział w ogólnopolskim turnieju z okazji Dnia Dziecka.

W sobotę, po raz kolejny nasza Zuzia zakończyła zawody na podium w kategorii Skrzatów, tym razem zajmując 3 miejsce. W walkach grupowych odniosła 6 zwycięstw, ponosząc 1 porażkę, co dało rozstawienie w fazie eliminacji bezpośredniej z numerem 2. W pierwszej walce pucharowej odniosła zwycięstwo nad koleżanką z Gliwic 7:2, by w walce półfinałowej ponieść porażkę, również z Gliwiczanką, 4:8. Zuzia wyjechała z domu o 5 rano, co odbiło się ewidentnie na jej postawie, zwłaszcza w decydujących momentach walk.

W niedzielę Bartek z Michałem stoczyli walki w kategorii Dzieci. W swoich grupach odnieśli po 2 zwycięstwa przy 4 porażkach. Dało to rozstawienie do fazy eliminacji bezpośredniej z numerami 26 i 28. Takie rozstawienie wymusiło stoczenie walk o wejście do najlepszej 32. Walki o awans do wyższej fazy turniejowej zakończyły się połowicznym sukcesem. Bartek poniósł porażkę z kolegą z Wrocławia 7:10, natomiast Michał pokonał kolegę z Radlina 10:5. W kolejnej walce, o awans do najlepszej 16, z zawodnikiem rozstawionym z nr 7 z Wrocławia Michał poniósł porażkę 2:10. Ostatecznie Michał zajął 26 miejsce w turnieju, natomiast Bartek 33. W kategorii wystartowało 41 zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *