Turniej dziecięcy w szpadzie Muszkieter Trophy – Gliwice, 03-04.03.2018

W dniach 03-04.03.2018 odbył się w Gliwicach turniej w szpadzie – Muszkieter Trophy. Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników – Jan Mlynek oraz Bartosz Dadok-Grabski.

Pierwszego dnia na planszach stanęli chłopcy. Zawody zostały rozegrane w 5 kategoriach – skrzaty, zuchy, dzieci, młodzik i junior młodszy.

Janek wystartował w kategorii wiekowej Młodzik. Bardzo dobrze wypadł w eliminacjach i do walk pucharowych został rozstawiony z numerem 19. W walkach pucharowych zakończył rozgrywki dopiero w walce o wejście do najlepszej ósemki i ostatecznie uplasował się na 14 miejscu.

Bartek wystartował w kategorii Dzieci. W eliminacjach napotkał niestety szereg przeszkód technicznych i pomimo wielkiego zapału uplasował się na ostatecznie na 48 miejscu.